SIMA 2019

S koncem února tradičně veškerá pozornost v odvětví zemědělské techniky směřuje do Paříže, kde se 24-27. února konala mezinárodní výstava zemědělské techniky SIMA 2019 za již stále účasti naší společnosti SMS CZ. Mezi vystavovanými stroji naší společnosti v hale 5B byly k vidění především nejpopulárnější stroje pro francouzský trh. Kompaktor Severit K400H, krátký diskový podmítač Ontario 500, Cambridge válce CVH 630 a radličkový kypřič Atos 300 se těší velké oblibě nejen ve Francii ale i v dalších zemích po celém světě.

 
Expozice společnosti SMS na výstavě SIMA 2019. Kompaktor K400H (uprostřed) byl ihned po výstavě doručen zákazníkovi ve Francii

Společnost SMS CZ působí v zemi Gaelského kohouta už více než 20let. Za tak dlouhý čas jsme si vybudovali velmi dobré jméno u místních farmářů jakožto kvalitní a spolehlivý výrobce zemědělských strojů.

Tento fakt potvrzuje ve svém komentáři i náš francouzský obchodní zástupce J.G.Lesage:
 „Se společností SMS CZ, s.r.o. jsem začal spolupracovat již dávno. Přímo od začátku jsme začali prodávat stroje náročným francouzským zákazníkům. Francouzský zákazník je velice přísný, chce koupit kvalitní stroj za nízkou cenu. Prioritní faktor pro ně je kvalita stroje a kvalita odvedené práci na poli následovaná cenou. Stroje SMS CZ mají vynikající poměr ceny a kvality, a proto se nám daří držet své pozice na francouzském trhu“.

          
Velké množství zákazníků bylo z Francie a náš francouzský tým SMS se rozhodně nenudil

S velkým množstvím zákazníků z různých zemí světa nás také navštívili naši partneři z Ruska, Kazachstánu, Ukrajiny, Anglie, Nizozemska, České republiky, Slovenska, Maďarska a další. Výsledkem jednání se staly nové objednávky pro rok 2019 a potenciální spolupráce s novými prodejci k posílení našich pozic na nových trzích.

         
Jednání s dealery z Kazachstánu a z Velké Británie

Jménem společnosti SMS CZ, s.r.o. chceme poděkovat všem našim partnerům, kteří nám každý den pomáhají být blíže našim zákazníkům. Samozřejmě děkujeme také našim zákazníkům za důvěru a jejich zpětnou vazbu, která je pro nás neocenitelná, pomáhající modernizovat a vylepšovat naše produkty na základě jejich zkušeností.
 

Novinky
10 % Sleva na stroje SMS CZ
16 Červen 2024

Čeští farmáři se v červnu mohou těšit na představení techniky SMS CZ na domácí půdě, a to hned na dvou akcích. Nejprve 18. a 19. 6. zavítají rokycanské stroje na výstavu Naše pole do Zbýšova u Čáslavi a 20. 6. se představí na Zemědělské výstavě na Hadačce. Pro návštěvníky je navíc nachystána atraktivní prodejní akce v podobě 10 % slevy při nákupu techniky SMS CZ.

Severit G 1200
12 Červen 2024

Český výrobce techniky na zpracování půdy a luk, SMS CZ s.r.o. uvádí na trh nový model kompaktoru SEVERIT G s pracovním záběrem 12 m. Rozšíření se dočkala také řada hloubkových kypřičů TALON MEDIUM o stroje se záběry 4 a 5 m.

Terres en fête - Arras
06 Červen 2024

Od 7. června do 9. června se koná francouzská výstava Terres en fête, která se s průměrnou návštěvností až 85 000 lidí řadí mezi významné zemědělské události v zemi s dopadem zejména pro střední a severní část Francie. SMS CZ bude u toho, na ploše E17 partnera Fumery Pieces budou k vidění hned 4 rokycanské stroje.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů