Novinky

  29 Červenec 2022
  Belgickému publiku se představí hned šest strojů SMS CZ

  Uprostřed parného léta se belgickému publiku představí rokycanská značka SMS CZ, a to na výstavě Agricultural and Forest Fair of Libramont 2022. Od 29. července do 1. srpna se zemědělci mohou těšit v belgickém Libramontu hned na šest strojů SMS CZ na zpracování půd a údržbu luk a pastvin.

  19 Červenec 2022
  Vály Titan poprvé k vidění v Lucembursku

  Český výrobce zemědělských strojů na zpracování půdy SMS CZ, s.r.o. se začátkem měsíce poprvé zúčastnil lucemburské výstavy Foire Agricole. Odborné i laické veřejnosti se představily robustní a multifunkční vály Titan 630.

  30 Červen 2022
  SMS CZ během jara uvedlo na trh hned čtyři produktové novinky

  Během jara uvedla česká značka SMS CZ na trh novou generaci diskového podmítače Ontario s pracovní šířkou 5 a 6 metrů. Širších pracovních záběrů se dočkaly také oblíbený válec Teran N, secí stroj Smart a vály Cambridge.

  14 Červen 2022
  Stroje z Rokycan na předváděcí akci Naše pole 2022

  Po sérii akcí v zahraničí se letos poprvé představujeme na domácí půdě. Celkem tři stroje se představují na akci Naše Pole ve východočeských Nabočanech, a to prutové brány Lanio 600, vály Teran 630 a hloubkový kypřič Talon Medium 300/7.

  10 Červen 2022
  SMS CZ k vidění na výstavě Terres en fête

  Francouzské veřejnosti se představí na Terres en fête stroje českého výrobce SMS CZ. K vidění je šest strojů – od diskového podmítače, přes válec do předního závěsu traktoru až po radličkový kypřič Arras vyvinutý speciálně pro potřeby zemědělců v severní Francii a pojmenovaný podle stejnojmenného města.

  Stroje SMS CZ na rumunské výstavě Agriplanta
  02 Červen 2022
  Stroje SMS CZ na rumunské výstavě Agriplanta

  Od 2. 6. do 5. 6. jsou k vidění na rumunské výstavě AgriPlatna stroje SMS CZ. Veřejnosti se představují diskové podmítače Superior G 800 a Ontario 300, Cambridge vály Teran 700 i předseťový kompaktor Severit 400 H.

  AgriPlanta si velmi rychle vybudovala významné postavení pro oblast Balkánu. Po pandemických letech jsme rádi, že můžeme rumunskému publiku opět představit naše stroje. Těšit se mohou na ukázku zejména těžkého a širokozáběrového diskového podmítače Superior G 800,“ říká Petr Jirsa, jednatel společnosti SMS CZ, s.r.o.

  10 Červen 2021
  Novinka roku 2021 - těžký diskový podmítač SUPERIOR 800G

  Poptávka ze strany zákazníků společnost SMS CZ k rozšíření řady SUPERIOR G o nové provedení stroje s 8m pracovním záběrem na vlastním nosiči. Těžké provedení diskových podmítačů SMS - SUPERIOR pokrývá pracovními záběry 3-12m. V roce 2021 došlo k uvedení nové konstrukce u záběru 8m.

  10 Září 2020
  Inovovaný válec Teran N na louky a pole

  Nová generace oblíbeného válce Teran N 300 s rozšířeným doplňkovým příslušenstvím a zjednodušenými ovládacími prvky pro maximální pohodlí.

  Vylepšená verze přináší:

  - možnost vybavení stroje třemi řadami prutů průměru 12mm

  - snazší ovládání pracovních orgánů pomocí integrovaného ráčnového mechanismu (bez nutnosti dalšího nářadí)

  - snazší přístup k obslužné plošině

  - na vyžádání možnost hydraulického ovládání prutových bran

  - konstantní pracovní uhel pružného smyku bez potřeby přenastavování

  - účinnější uspořádání pracovních orgánů

  28 Květen 2020
  Finisher- akční nabídka!

  V rámci blížících se žní a s tím souvisejících letních polních operací nabízíme kombinovaný disko-radličkový kypřič Finišer s výraznou slevou 25%.

   

   

  09 Září 2019
  Výstava na jihu Nizozemí

  Ve dnech 4-6. září proběhla výstvava Landbouwvakdagen při hranici Nizozemí s Belgií za účasti SMS CZ. Zákazníci si mohli prohlédnou hloubkové kypřiče Talon Kombi a Talon Optimum k prokypření půdy do hloubky 45 respektive 35cm, Cambridge válec Teran N s rovnací sekcí, prutovými branami a secí nástavbou a radličkový kypřič Atos. Dále je pak k vidění meziřádkový kultivátor na kukuřici a řepu, novinka v sortimentu SMS CZ prozatím určená pouze pro zahraniční trhy, která bude uvedena do prodeje v ČR od roku 2020.

  09 Září 2019
  Země živitelka 2019

  Závěrem srpna se tradičně hlavní pozornost českých zemědělců upřela do Českých Budějovic na výstavu Země živitelka. Našim zákazníkům a příznivcům techniky SMS jsme za přívětivého počasí mohli ukázat stroje na zpracování půdy, pastvin a luk a dále pak secí nástavby našeho rakouského partnera APV.

  Norla Messe
  09 Září 2019
  Výstava Norla Messe na severu Německa

  Příprava na výstavu Norla Messe 2019 5-8.9.2019, která se uskutečnila na severu Německa u města Rendsburg. Zákazníci mohli spatřit stroje na obnovu luk a pastvin, stroje s přísevem od APV a agregáty pro čelní nakladače. Společnost SMS CZ děkuje svému partnerovi Willemu Honermeierovi za organizaci naší expozice.

  28 Červen 2019
  Polní den na Hadačce 2019

  Za účasti společnosti SMS se dne 27.6.2019 uskutečnil tradiční polní den u Hadačky na severu Plzeňska. Stroje představované naší společnosti se dlouhodobě vyznačují svojí univerzálností s možností aplikace na polích i loukách. V rámci naší expozice byly ukázány diskové brány ONTARIO DBM 500S sloužící k mělké posklizňové podmítce, předseťové přípravě a třeba i k obnově trvalých travních porostů.

  22 Březen 2019
  Novinka 2019 secí stroj SMART u zákazníka

  Jakožto očekávaná novinka roku 2019 byl dne 21.3. dodán zákazníkovi ze severu Plzeňska jeden z prvních vyrobených secích strojů SMART 300.Jedná se o pneumatický secí stroj výroby SMS o záběru 3 metrů, doplněný o příslušenství našeho rakouského partnera, firmy APV.

   

  Hlavní aplikací secího stroje SMART je přísev a zakládání travních porostů i s možností setí běžných plodin na poli.

   

  15 Březen 2019
  SIMA 2019

  S koncem února tradičně veškerá pozornost v odvětví zemědělské techniky směřuje do Paříže, kde se 24-27. února konala mezinárodní výstava zemědělské techniky SIMA 2019 za již stále účasti naší společnosti SMS CZ. Mezi vystavovanými stroji naší společnosti v hale 5B byly k vidění především nejpopulárnější stroje pro francouzský trh. Kompaktor Severit K400H, krátký diskový podmítač Ontario 500, Cambridge válce CVH 630 a radličkový kypřič Atos 300 se těší velké oblibě nejen ve Francii ale i v dalších zemích po celém světě.

  21 ledna 2019
  Červená agregace na Slovensku

  Začiatkom augusta minulého roku sme v Roľníckom družstve v Cíferi spustili zaujímavú kombináciu strojov z portfólia českej firmy SMS Rokycany.  Je to prvá takáto kombinácia prevádzkovaná na Slovensku.

  Ide o spojenie  hĺbkového dlátového kypriča Talon Kombi s označením 400/8diskových  brán Ontario 400.

  Napriek tomu, že takúto kombináciu firma SMS Rokycany ponúka už dlhšiu dobu vo svojom výrobnom programe, nie je v širšom okolí vôbec využívaná.

  07 Září 2018
  Novinka - AERATOR

  Novinkou letošního roku je luční vál GOLEM 300 AERATOR, který jsme poprvé představili na veletrhu Techagro, Brno a podruhé na výstavě Země živitelka 2018. Stroj bezproblémově pracuje v náročných podmínkách zemědělství Nového Zelandu, Australie a Estonska. Byl úspěšně vyzkoušen a předveden také v České republice.

  31 Srpen 2018
  45. ročník veletrhu Země živitelka 2018

  Je za námi 45. ročník veletrhu Země živitelka 2018. Shledáváme tento ročník velice úspěšným. V průběhu 6 dnů veletrh navštívilo přes sto tisíc návštěvníků a mnoho z nich se zastavilo u našeho stánku. Tento rok jsme na výstavu přivezli celkem pět strojů.

  Jako zástupce strojů pro zpracování půdy jsme v Českých Budějovicích přestavovali radličkový kypřič ATOS 300 s pružinovým jištěním, který zaujal návštěvníky nejen svou nízkou cenou v porovnání s konkurencí.

  20 Srpen 2018
  Field day in Austria

  SMS CZ took major part at field show in Austria on Wednesday 15.8. near village Reinprechtspölla. 

  17 Srpen 2018
  Předváděcí den v Dolním Rakousku

  Ve středu 15.8. proběhl předváděcí den strojů SMS CZ a traktorů Zetor v Dolním Rakousku nedaleko obce Reinprechtspölla.

 • O společnosti

  SMS CZ je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, zabývající se konstrukcí a výrobou vlastních, vysoce kvalitních zemědělských strojů pro zpracování půdy, předseťovou přípravu, válení, obnovu a zakládání luk a pastvin, které prodává do celého světa. V oblasti techniky a technologie životního prostředí se společnost zaměřuje na projektovou přípravu, výrobní a stavební realizaci spaloven odpadů a zařízení pro čištění spalin.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů