SMS CZ přiveze na SIMA 2022 čtyři stroje

Český výrobce techniky na zpracování půd a luk, SMS CZ s.r.o., uvedl v letošním roce novou generaci diskového podmítače ONTARIO. Novinka se společně s dalšími třemi stroji představí na pařížském veletrhu SIMA 2022. České značka se v Paříži představí pod novým logem, které připravila ke svému 30letému výročí.

„Viditelnou inovací Ontaria 500 a 600 je, že má integrovanou nápravu mezi přední dvě řady disků a zadní válec. Výsledný stroj je kratší a s lepší manévrovatelností. Umístěním nápravy na střed stroje se podmítač zároveň efektivněji zatížil, což má zas pozitivní dopad na rovnoměrné zpracování půdy,“ vyjmenovává základní přínosy inovovaného diskového podmítače Petr Jirsa, jednatel společnosti SMS CZ s.r.o.

Inovované konstrukční řešení s umístěním těžiště blíže k tažnému stroji navíc brání houpání stroje při vyšších pracovních rychlostech a vede k rovnoměrné hloubce zpracování půdy. Volný prostor mezi diskovou sekcí a válci pak eliminuje ucpávání stroje.

Nové ONTARIO má hydraulicky skládaný, polonesený, dvojdílný rám. Stroj je standardně vybaven dvěma řadami disků o průměru 510 mm, na přání je možné podmítač vybavit disky o průměru až 560 mm. Disky jsou osazeny na bezúdržbových ložiscích a pevnostních slupicích pružně jištěných gumovými silentbloky. Pomocí klipů je možné si u Ontaria nastavit pracovní hloubku až do 12 cm. Široká opěrná kola jsou vhodná i na měkká, či podmáčená podloží. V základní výbavě stroje je bržděná náprava, světla a boční odrazové clony, které zachytávají materiál od krajního disku a tím rovnoměrně zpracovávají pole. Pro provoz stroje je vyžadováno tažné vozidlo s minimálním výkonem 200 koní.

ONTARIO nové generace, konkrétně nesený model ONTARIO 300, se představí francouzskému publiku na veletrhu SIMA 2022 v Paříži. Na stánu 5a E096 bude k vidění s dalšími třemi stroji – radličkovým kypřičem ATOS 300, univerzálním secím strojem SMART 300 a u farmářů oblíbenými nesenými vály TERAN 300 N.

„Na veletrhu chceme oslovit a navázat spolupráci s francouzskými prodejci zemědělské techniky a tím posílit naší obchodní síť v zemi. SIMU vnímáme jako skvělou příležitost pro představení značky a firmy,“ říká Jirsa.

30 let na trhu

Česká společnost oslaví 1. 1. 2023 30 let své existence a oslavy výročí startuje na pařížském veletrhu, kde se veřejnosti představí pod novým logem.

„Cílem bylo modernizovat stávající vizuální identitu, aby odpovídala aktuálním trendům a marketingovým potřebám, ale také lépe vyjadřovala, kdo jsme. Tedy že se věnujeme vývoji a výrobě zemědělských strojů a spaloven. Nový koncept se mi osobně líbí. Podařilo se nám do něj zapracovat vyjádření pohybu a dynamiky, a zdůraznit tak fakt, že vývoji a inovacím přikládáme důraz a hledíme stále kupředu,“ říká Jirsa.

V následujících týdnech dojde k rozpracování nové identity do dalších oblastí a s novým logem a konceptem se partneři i veřejnost začnou setkávat na veletrzích, na strojích, webu, tiskových materiálech, a jinde.

„Myslíme i na farmáře a jako dárek u příležitosti našeho výročí pro ně na jaro příštího roku připravujeme uvedení nového Finisheru. Více o stroji prozradíme, až nastane vhodná doba,“ doplňuje Jirsa.

 

Novinky
10 % Sleva na stroje SMS CZ
16 Červen 2024

Čeští farmáři se v červnu mohou těšit na představení techniky SMS CZ na domácí půdě, a to hned na dvou akcích. Nejprve 18. a 19. 6. zavítají rokycanské stroje na výstavu Naše pole do Zbýšova u Čáslavi a 20. 6. se představí na Zemědělské výstavě na Hadačce. Pro návštěvníky je navíc nachystána atraktivní prodejní akce v podobě 10 % slevy při nákupu techniky SMS CZ.

Severit G 1200
12 Červen 2024

Český výrobce techniky na zpracování půdy a luk, SMS CZ s.r.o. uvádí na trh nový model kompaktoru SEVERIT G s pracovním záběrem 12 m. Rozšíření se dočkala také řada hloubkových kypřičů TALON MEDIUM o stroje se záběry 4 a 5 m.

Terres en fête - Arras
06 Červen 2024

Od 7. června do 9. června se koná francouzská výstava Terres en fête, která se s průměrnou návštěvností až 85 000 lidí řadí mezi významné zemědělské události v zemi s dopadem zejména pro střední a severní část Francie. SMS CZ bude u toho, na ploše E17 partnera Fumery Pieces budou k vidění hned 4 rokycanské stroje.

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů