Stroje SMS CZ k vidění na německém Karpfhammer Festu & Rottalschau

SMS CZ se ve dnech 1. 9. až 5. 9. představí na výstavě Rottalschau, která je součástí Karpfhammer Festu. Na tradiční bavorské výstavě bude na stánku 3711 k vidění secí stroj SMART 300 a cambridge vály TERAN 300 N.

Rottalschau je významná svým přesahem, kdy se jí účastní jak farmáři z Bavorska a Německa, ale také z Rakouska. Navíc struktura zemědělství těchto oblastí, tedy kopcovitý terén s menšími výměrami, je vhodná právě pro nabídku našich strojů s menšími záběry, jako jsou představovaný SMART 300 a TERAN 300 N. Jsme proto rádi, že ve spolupráci s našim obchodním partnerem MEZGER Landtechnik GmbH & Co. KG se můžeme akce zúčastnit,“ říká Petr Jirsa, jednatel SMS CZ s.r.o.

Na ploše 3711 se mimo jiné představí secí stroj SMART 300, který se hodí jak pro zakládání a přisévaní travních porostů, tak i běžných polních plodin. S pracovní šířkou 3 m je vhodný na malé a střední výměry. Vyniká robustností a je vhodný do náročných podmínek a kamenitých půd. Přisévání probíhá prostřednictvím úzkých drážek vzdálených od sebe 12,5 cm. Toto řešení nepoškozuje travní drn a je velmi účinné v těžším terénu s množstvím kamenů. Stroj je možné vybavit širokou škálou secího příslušenství APV, se kterou společnost SMS CZ dlouhodobě spolupracuje. SMART 300 navíc prošel během jara důkladným novinářským testem v Landwirt-media s pozitivními výsledky, více zde.


SMART 300

Kategorii oblíbených cambridge válů bude na výstavě reprezentovat model TERAN 300 N s pracovním záběrem 3 m. Jedná se o nesené vály tvořené jednodílným rámem bytelné konstrukce. Pro stroj je charakteristická široká nabídka příslušenství, je možné jej osadit smykovou lištou, nebo pružným smykem s agresivním ostřím v kombinaci s dvouřadými prutovými bránami pro vyčesávání rostlinných zbytků. Nejčastěji je stroj osazený Prismen ringen Z500/550, které se používají zejména na loukách a napomáhají k provzdušnění travního porostu. V nabídce jsou také klasické cambridge ringen C510/530, které naleznou uplatnění v polních podmínkách při předseťové přípravě. Stroj je také možné osadit secí nástavbou s pohodlným ovládáním z kabiny stroje. Na bavorské Rottalschau bude k vidění na TERANU 300 N secí nástavba APV.

Všichni jste na stánek 3711 srdečně zváni. Těšíme se na Vás.


TERAN 300 N

 

Novinky
TALON GREEN v Belgii
13 Únor 2024

Podzimní novinka TALON GREEN, hloubkový kypřič určený na louky a pastviny, od české výrobce zemědělské techniky SMS CZ bude poprvé představen belgickým zemědělcům na výstavě Agridagen konané od 16. 2. do 18. 2. 2024 Odborné i laické veřejnosti se společně s novinkou představí ještě další čtyři stroje SMS CZ.

30 ledna 2024

Období jara přináší také potřebu věnovat pozornost stavu luk a pastvin. Tedy napravit škody způsobené přes zimu černou zvěří, zvážit vyčesání mechů, šetrné prokypření a provzdušnění půdy, stejně jako případný přísev. Všechny tyto úkony lze uskutečnit s využitím největších lučních válů na trhu GOLEM od české společnosti SMS CZ. A protože není nad zkušenost farmáře, zajeli jsme vyzpovídat pana Jungvirta z Čech, jak mu jeho GOLEM 540 pomáhá v jeho práci a potřebách.

SMS CZ Newsletter
19 Prosinec 2023

Vánoční vydání našeho SMS CZ Newsletteru. Přejeme příjemné počtení na závěr roku

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů