Stroje SMS CZ k vidění na rakouském veletrhu Agrarii

Celkem tři stroje SMS CZ budou k vidění od 23. 11. do 26. 11. v rakouském Welsu na veletrhu Agraria 2022. Návštěvníci se mohou těšit na prutové brány Lanio 600, nesené vály Teran 300 N a univerzální secí stroje SMART 300.

„Rakousko, jakožto český soused, je pro nás důležitým trhem. Pro zemi jsou charakteristické menší a střední výměry a zvlněný náročný podhorský terén. Tyto podmínky naše stroje umějí zvládnout, i proto jsme se rozhodli zúčastnit se největšího veletrhu v zemi,“ vysvětluje Petr Jirsa, jednatel společnosti SMS CZ s.r.o.

Na stánku H2.140 se návštěvníci budou moci seznámit s prutovými bránami Lanio 600 s pracovním záběrem 6 m. Stroj se vyznačuje skvělým kopírováním terénu pomocí výkyvných rámů a opěrných koleček. Agresivita prstů je nastavitelná a samotné prsty jsou dostupné v průměrech 6, 7 nebo 8 mm. Na přání je stroj možné dovybavit rovnacím hrablem. Své uplatnění nachází při údržbě travních porostů i při práci na poli.

Dále budou k vidění vály Teran N 300 pro zadní tříbodový závěs traktoru. Nesená verze válů s pracovním záběrem 3 m vyniká univerzálností a snadnou manévrovatelností. Hodí se jak na údržbu trvalých travních porostů, tak do polních aplikací. Stroj je vhodný i do méně výkonných traktorů a na svažité pozemky.

A zapomenout nesmíme ani na univerzální secí stroje SMART 300, který se hodí jak pro zakládání a přisévání travních porostů, tak i běžných polních plodin. S pracovní šířkou 3 m je vhodný na malé a střední výměry. Vyniká robustností a je vhodný do náročných podmínek a kamenitých půd. Přisévání probíhá prostřednictvím úzkých drážek vzdálených od sebe 12,5 cm. Toto řešení nepoškozuje travní drn a je velmi účinné v těžším terénu s množstvím kamenů. Stroje je možné vybavit širokou škálou secího příslušenství APV, se kterou společnost SMS dlouhodobě spolupracuje.

Rakouský veletrh Agraria se koná od 23. 11. do 26. 11. v Rakouském Welsu a během čtyř výstavních dnů zavítá na místní výstaviště tisíce návštěvníků, kteří se mohou seznámit s produkty a službami téměř tisíce značek a firem nejenom z Rakouska.

Novinky
TALON GREEN v Belgii
13 Únor 2024

Podzimní novinka TALON GREEN, hloubkový kypřič určený na louky a pastviny, od české výrobce zemědělské techniky SMS CZ bude poprvé představen belgickým zemědělcům na výstavě Agridagen konané od 16. 2. do 18. 2. 2024 Odborné i laické veřejnosti se společně s novinkou představí ještě další čtyři stroje SMS CZ.

30 ledna 2024

Období jara přináší také potřebu věnovat pozornost stavu luk a pastvin. Tedy napravit škody způsobené přes zimu černou zvěří, zvážit vyčesání mechů, šetrné prokypření a provzdušnění půdy, stejně jako případný přísev. Všechny tyto úkony lze uskutečnit s využitím největších lučních válů na trhu GOLEM od české společnosti SMS CZ. A protože není nad zkušenost farmáře, zajeli jsme vyzpovídat pana Jungvirta z Čech, jak mu jeho GOLEM 540 pomáhá v jeho práci a potřebách.

SMS CZ Newsletter
19 Prosinec 2023

Vánoční vydání našeho SMS CZ Newsletteru. Přejeme příjemné počtení na závěr roku

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004523 - Nová technologie rafinace spalin a eliminace persistetních organických látek využitím odpadního sorbentu 

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie: nová technologie rafinace spalin pro snižování kyselých plynů  a persistentních organických látek. Popoprovoz nové technologie rafinace spalin

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004522 - Nová nízkonákladová technologie pro katalytickou redukci oxidů dusíku ve spalinách určená pro malé a střední emisní zdroje

je spolufinancován Evropskou unií

Oveřená technologie nové katalytické metody snižování NOx ve spalinách. Návrh a konstrukce nové technologie DeNOx instalované na poloprovozní spalovací jednotce VŠB-TUO.

Výstavy 2017-2019

je spolufinancován Evropskou unií

Uchopit pozici na zahraničních trzích a snažit se získat a uchopit pozici na trzích, kde naše stroje ještě nejsou tolik známé.

Účast na zahraničních výstavách 2018-2020

je spolufinancován Evropskou unií

Udržet pozici na zaharaničních trzích, udržet podíl vývozu firmy na cca 70-ti procentech produkce a získavat trhy nové, aby mohlo dojít k vyrovnání případného poklesu kupní síly(vlivem stavu zemědělství a  dotací), v některé zemi kam vyvážíme.

Optimalizace strojně-technologického vybavení pro potřeby výrobních procesů nově vyvíjených a inovovaných produktů společnosti SMS CZ s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií

Inovace výrobních procesů a výroba inovovaných produktů